Referencje

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Paulina i Krystian

07 czerwca 2023

Serdecznie polecamy to miejsce i Panią Menagerke Izę ❤️ dzięki niej mieliśmy cudowne wesele oraz nie musieliśmy się o nic martwić. Wszystko było dopilnowane i profesjonalnie wykonane. Jedzenie było przepyszne – goście zachwyceni :). Dodatkowo współpracują z cukiernią, która piecze przepyszne torty oraz przygotowuje rewelacyjny stół słodkości. Ogród piękny, na którym można złapać oddech podczas weselnej imprezy 😉 okolica bardzo spokojna, w otoczeniu nie ma domów ani bloków i nikomu nie przeszkadza głośna muzyka. Wszystkie prośby dotyczące dekoracji sali zostały w 100% spełnione:) miejsce godne zaufania i polecenia❤️ Pozdrawiamy Paulina i Krystian

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Aleksandra i Dawid

29 sierpnia 2022

Świetna sala, super organizacja, jedzenie to poprostu poezja. Wszystko świetnie przygotowane oraz dopięte na ostatni guzik. Ogród robi również ogromną robotę czy to do chwilowego odpoczynku czy zdjęć. Kontakt z właścicielem również na dobrym poziomie. Możemy tylko z całego serca polecić to miejsce!

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Malwina i Mateusz

09 listopada 2020

Polecamy salę z całego serca!
Wesele w dobie epidemii to była stresująca sprawa, jednak profesjonalizm sali „Pod Jesionem” zdjął nam z barków choć część stresów :).
Sala jest przepiękna, klasyczna, jasna – gościom bardzo się podobała. Równie piękny jest ogród, w którym miło odpocząć pomiędzy tańcami.
Jedzenie jest przepyszne i jest go bardzo dużo, nie sposób przejeść.
Jeśli chodzi o osoby obsługujące przyjęcie weselne na bieżąco, czyli Panie kelnerki – klasa sama w sobie! Jeśli tylko coś było potrzeba, to zaraz stawały na wysokości zadania, nawet spod tych okropnych maseczek widać było ich uśmiechy 🙂
Bardzo cieszymy się, że nasz wybór padł właśnie na salę „Pod Jesionem” i zdecydowanie polecamy ją przyszłym Nowożeńcom.

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Mama Michaliny

14 października 2020

Pragnę podziękować za profesjonalne przygotowanie przyjęcia komunijnego mojej córki.
Proszę o przekazanie wyrazów uznania dla szefa kuchni za przygotowanie przepysznego obiadu – mięsa rozpływały się w ustach, oraz kolacji.
Jestem pełna uznania dla pań kelnerek, które uwijały się jak w urkopie podczas obsługiwana,. Ich doświadczenie, profesjonalizm oraz troska o gości, a także cenne podpowiedzi były dla mnie dużym wsparciem podczas tego przyjęcia.

Bardzo dziękuję za współpracę całej załodze
Sali Bankietowej „Pod Jesionem”, jest to miejsce do którego chętnie się wraca.

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Anna i Klaudiusz

08 września 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wesela w tym pięknym miejscu 😉 Właściciel wkłada w przygotowania całe serce.

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Pomagał nam we wszystkim, podpowiadał jak zrobić, aby było najlepiej. Ubiór sali, także piękny i dopracowany w każdym detalu. Dzięki temu wyszło perfekcyjnie. Obsługa, bardzo miła i kompetentna. Jedzenie to poezja. Jest przepyszne! A do tego zawsze pięknie podane. Goście bardzo zadowoleni.

Właściciel to właściwy człowiek na właściwym miejscu, dzięki niemu każda impreza z pewnością się uda! Jest najlepszy w tym co robi! Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy!
Polecamy każdemu.