Referencje

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Malwina i Mateusz

09 listopada 2020

Polecamy salę z całego serca!
Wesele w dobie epidemii to była stresująca sprawa, jednak profesjonalizm sali „Pod Jesionem” zdjął nam z barków choć część stresów :).
Sala jest przepiękna, klasyczna, jasna – gościom bardzo się podobała. Równie piękny jest ogród, w którym miło odpocząć pomiędzy tańcami.
Jedzenie jest przepyszne i jest go bardzo dużo, nie sposób przejeść.
Jeśli chodzi o osoby obsługujące przyjęcie weselne na bieżąco, czyli Panie kelnerki – klasa sama w sobie! Jeśli tylko coś było potrzeba, to zaraz stawały na wysokości zadania, nawet spod tych okropnych maseczek widać było ich uśmiechy 🙂
Bardzo cieszymy się, że nasz wybór padł właśnie na salę „Pod Jesionem” i zdecydowanie polecamy ją przyszłym Nowożeńcom.

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Anna i Klaudiusz

08 września 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wesela w tym pięknym miejscu 😉 Właściciel wkłada w przygotowania całe serce.

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Pomagał nam we wszystkim, podpowiadał jak zrobić, aby było najlepiej. Ubiór sali, także piękny i dopracowany w każdym detalu. Dzięki temu wyszło perfekcyjnie. Obsługa, bardzo miła i kompetentna. Jedzenie to poezja. Jest przepyszne! A do tego zawsze pięknie podane. Goście bardzo zadowoleni.

Właściciel to właściwy człowiek na właściwym miejscu, dzięki niemu każda impreza z pewnością się uda! Jest najlepszy w tym co robi! Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy!
Polecamy każdemu.

Ikona przedstawiająca obrys człowieka

~ Mama Michaliny

14 października 2020

Pragnę podziękować za profesjonalne przygotowanie przyjęcia komunijnego mojej córki.
Proszę o przekazanie wyrazów uznania dla szefa kuchni za przygotowanie przepysznego obiadu – mięsa rozpływały się w ustach, oraz kolacji.
Jestem pełna uznania dla pań kelnerek, które uwijały się jak w urkopie podczas obsługiwana,. Ich doświadczenie, profesjonalizm oraz troska o gości, a także cenne podpowiedzi były dla mnie dużym wsparciem podczas tego przyjęcia.

Bardzo dziękuję za współpracę całej załodze
Sali Bankietowej „Pod Jesionem”, jest to miejsce do którego chętnie się wraca.