O nas

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy dobiegły końca prace przy naszym obiekcie. Od tamtej pory z sukcesem organizujemy komunie, na których bawią się całe rodziny, długo wspominane wesela, a także konferencje i imprezy firmowe. Dzięki dobrej atmosferze i organizacji pracy z łatwością sprostamy nawet największym wymaganiom. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Nasz lokal powstał z myślą o tych, którzy chcą powierzyć organizację imprezy ludziom z pasją i doświadczeniem. Wybierając naszą rodzinną firmę otrzymują Państwo gwarancję rzetelnie wykonanej pracy. Zatroszczymy się o każdy szczegół uroczystości z wielką dbałością, ponieważ jak nikt inny rozumiemy potrzeby naszych Klientów.

Profesjonalny Szef Kuchni zadba o Państwa podniebienia, a uroczystość odbędzie się w ekskluzywnej oprawie. Dostępność ogrodu, będącego często plenerem fotograficznym dla naszych Gości i altany, w której można znaleźć czas na chwilę wytchnienia, jest jedną z naszych największych zalet. Przestronny parking pomieści wszystkie samochody, a w pełni klimatyzowana i wentylowana sala zapewnia komfort nawet w najbardziej upalne dni.

Co nas wyróżnia?

Klimatyzowana sala, mieszcząca nawet 150 osób

Uroczy i rozległy ogród – idealny na chwilę odpoczynku

Brak barier architektonicznych wewnątrz budynku

Cztery komfortowo wyposażone pokoje gościnne

Bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku

Parking na kilkadziesiąt samochodów

Cały teren jest ogrodzony i monitorowany

Doświadczony szef kuchni

Niewielka odległość od centrum Dąbrowy Górniczej

Doskonała komunikacja z innymi miastami regionu

Aktualności

Ikona informacji

Szanowni Państwo, nie mamy już miejsc na komunię 8 Maja 2022.

21 lipca 2021

Ikona informacji

Szanowni Państwo, nie mamy już miejsc na komunię 15 Maja 2022.

12 lipca 2021